План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти

План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в КЗДО  № 231 ДМР на 2023/2024 навчальний рік

1

Оновлення та опрацювання нормативно-правових документів, що забезпечують запобігання та протидію булінгу.

директор,

2

Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО вільного від насильства та боулінгу (цькування), формування у педагогів толерантного ставлення до дітей.

Директор,

вихователь – методист, практичний психолог,

3

Розповсюдження інформації щодо профілактики булінгу: пам’ятки у групові куточки, інформація на сайті ЗДО, на сторінці практичного психолога.

вихователь – методист,

практичний психолог,

4

Розробка рекомендацій для батьків та вихователів щодо протидії булінгу, профілактиці домашнього насилля та жорстокого поводження з дітьми

5

Спостереження за дітьми на заняттях та прогулянках з метою вивчення емоційного розвитку вихованців.

6

Проведення профілактичної роботи щодо запобіганню булінгу в ЗДО. Попередження жорстокого поводження дітей з однолітками, створення атмосфери взаємоповаги та взаєморозуміння у дитячому колективі.

7

Робота з дітьми, які потребують індивідуальної роботи з використанням циклу занять з розвитку психоемоційної сфери та особистості (зниження рівня агресивності, тривожності, сором’язливості)

жовтень-травень

8

Групові консультації для батьків та педагогів «Запобігання насильства в родині та булінгу»

жовтень-листопад

9

Педагогічна година у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за темою «Захист прав дітей та формування ненасильницької ідеології в суспільстві».

грудень